Get Adobe Flash player

Renowacja prezbiterium15 maja 2017 r. z wielkim rozmachem rozpoczęły się prace rewitalizacyjno – konserwatorskie prezbiterium naszego kościoła, będące I etapem prac w kościele. Docelowo w tym etapie zaplanowane jest: likwidacja drewnianego podwyższenia i obniżenie poziomu

prezbiterium; położenie posadzki granitowej, nawiązującej kolorystycznie do ołtarza i wystroju wnętrza; nowy ołtarz tzw. soborowy i ambonka, zmniejszone sedilia; nowe umeblowanie prezbiterium; gruntowna konserwacja bardzo już zniszczonego ołtarza głównego; odmalowanie ścian. Prace te będą trwały do końca maja.

W tej galerii będą pojawiały się zdjęcia z przebiegu prac w prezbiterium.

Kamera on-line

camera

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 07.jpg
 • 08.jpg
 • 8.jpg
 • 09.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 14.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg

Polecamy