Get Adobe Flash player

kol-mil-2012-2013-powit6 stycznia 2013 r. w Uroczysto艣膰 Objawienia Pa艅skiego oficjalnie zako艅czy艂a si臋 tegoroczna kol臋da misyjna. Powitanie kol臋dnik贸w mia艂o miejsce na Mszy 艣w. o godz. 11.00. podczas Mszy 艣w. w艂膮czyli si臋 oni do oprawy liturgii, a po Mszy 艣w. odegrali kr贸tkie okoliczno艣ciowe przedstawienie.

W naszej parafii kol臋dnicy misyjni odwiedzili domy parafian 26 grudnia 2012 r. wszystkim, kt贸rzy ich przyj臋li, kt贸rzy z tej okazji sk艂adali ofiary na misje, serdecznie dzi臋kujemy. Nie mniejsze podzi臋kowania dla samych kol臋dnik贸w, ich rodzic贸w i tych, kt贸rzy jakkolwiek wspierali dzie艂o kol臋dy misyjnej. B贸g zap艂a膰.

 Galeria zdj臋膰.

Kamera on-line

camera

W TYM TYGODNIU...


1) Nabo偶e艅stwa majowe:
- codziennie p贸艂 godziny przed Msz膮 艣w.

1) Dni modlitw o urodzaje. Procesja do kapliczek:
- poniedz.: nad szko艂膮
- wtorek: 艣w. J贸zef
- 艣roda: na Bia艂ej Drodze

2) I Komunia 艣w.:
- 艣roda 3 maj, g. 11.00

4) Wyjazd do chorych:
- pi膮tek 6 maj, g. 14.00

5) Nabo偶e艅stwo do Mi艂osierdzia Bo偶ego:
- pi膮tek 6 maj, g. 17.00

6) Msza 艣w., adoracja i spotkanie dla m艂odzie偶y:
- pi膮tek 6 maj, g. 19.00

7) Rocznica I Komunii 艣w.:
- niedziela 8 maj, g. 11.00
- spowied藕 dla tych dzieci: sobota, g. 17.00

Polecamy

  • Nowenna
  • Msze 艢wi臋te
  • Kap艂ani
  • Muzeum

Strona korzysta z plik贸w cookie w celu realizacji us艂ug zgodnie z Polityk膮 prywatno艣ci. Korzystaj膮c ze strony wyra偶asz zgod臋 na u偶ywanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl膮darki. Warunki przechowywania lub dost臋pu do plik贸w cookie mo偶esz okre艣li膰 w Twojej przegl膮darce. Szczeg贸艂y znajdziesz pod linkiem polityka prywatno艣ci.

EU Cookie Directive Module Information