kol-mil-2012-2013-powit6 stycznia 2013 r. w Uroczysto艣膰 Objawienia Pa艅skiego oficjalnie zako艅czy艂a si臋 tegoroczna kol臋da misyjna. Powitanie kol臋dnik贸w mia艂o miejsce na Mszy 艣w. o godz. 11.00. podczas Mszy 艣w. w艂膮czyli si臋 oni do oprawy liturgii, a po Mszy 艣w. odegrali kr贸tkie okoliczno艣ciowe przedstawienie.

W naszej parafii kol臋dnicy misyjni odwiedzili domy parafian 26 grudnia 2012 r. wszystkim, kt贸rzy ich przyj臋li, kt贸rzy z tej okazji sk艂adali ofiary na misje, serdecznie dzi臋kujemy. Nie mniejsze podzi臋kowania dla samych kol臋dnik贸w, ich rodzic贸w i tych, kt贸rzy jakkolwiek wspierali dzie艂o kol臋dy misyjnej. B贸g zap艂a膰.

Galeria zdj臋膰.

- 29 czerwca - Urocz. 艢w. Ap. Piotra i Paw艂a. Msze 艣w.: 7.00, 10.00, 18.00.
- Spowied藕 z okazji I pi膮tku: 艣roda, czwartek i pi膮tek - od 17.00 do 18.00 (Msza 艣w.). Nie b臋dzie spowiedzi w czasie Mszy 艣w.
- W wakacje Msze 艣w. niedzielne: 7.00, 10.00, 16.00.

• Nowenna
  • Msze 艢wi臋te