kol-mil-2012-2013-powit6 stycznia 2013 r. w Uroczysto艣膰 Objawienia Pa艅skiego oficjalnie zako艅czy艂a si臋 tegoroczna kol臋da misyjna. Powitanie kol臋dnik贸w mia艂o miejsce na Mszy 艣w. o godz. 11.00. podczas Mszy 艣w. w艂膮czyli si臋 oni do oprawy liturgii, a po Mszy 艣w. odegrali kr贸tkie okoliczno艣ciowe przedstawienie.

W naszej parafii kol臋dnicy misyjni odwiedzili domy parafian 26 grudnia 2012 r. wszystkim, kt贸rzy ich przyj臋li, kt贸rzy z tej okazji sk艂adali ofiary na misje, serdecznie dzi臋kujemy. Nie mniejsze podzi臋kowania dla samych kol臋dnik贸w, ich rodzic贸w i tych, kt贸rzy jakkolwiek wspierali dzie艂o kol臋dy misyjnej. B贸g zap艂a膰.

Galeria zdj臋膰.

W sobot臋...

Spowied藕 艣w. adwentowa w naszej parafii b臋dzie w sobot臋 20 grudnia od godz. 8.00 do 11.00.
P贸艂godzinna przerwa w spowiedzi o godz. 9.30.

• Msze 艢wi臋te
  • Kap艂ani