Get Adobe Flash player

Róża im. św. Ojca Pio z Pietrelciny

Róża im. św. Jana Pawła II

1. Stanisław Kruczek
2. Franciszek Dudczak
3. Maksymilian Gajdosz
4. Maksymilian Głód
5. Stanisław Głód
6. Jan Jasiński
7. Stanisław Jeleński
8. Bolesław Kiełbasa
9. Piotr Kruczek
10. Ryszard Mlyczyński
11. Franciszek Michalik
12. Antoni Mucha
13. Mirosław Najduch
14. Władysław Oleksy
15. Lucjan Pacut
16. Antoni Pazgan
17. Janusz Poręba
18. Wincenty Rams
19. Leszek Szczecina
20. Wojciech Śmierciak

1. Jan Poręba
2. Jan Bartkowski
3. Stanisław Bochenek
4. Dariusz Fedusiewicz
5. Władysław Gajewski
6. Dariusz Jasiński
7. Michał Jawor
8. Zbigniew Kożuch
9. Czesław Mika
10. Emil Mika
11. Eugeniusz Mika
12. Józef Michalik
13. Edward Oleksy
14. Rafał Oleksy
15. Jan Poręba
16. Józef Sikorski
17. Stanisław Szczecina
18. Antoni Tokarczyk
19. Jan Urbanek
20. Józef Zawiślan

 

 

Róża im. św. Maksymiliana Marii Kolbe

Róża im. św. Brata Alberta Chmielowskiego

1. Kazimierz Bochenek
2. Jan Bochenek
3. Jan Bochenek
4. Stefan Bochenek
5. Mieczysław Chruślicki
6. Kazimierz Gajdosz
7. Krzysztof Głód
8. Marek Górka
9. Józef Jasiński
10. Stanisław Jasiński
11. Jan Komperda
12. Piotr Kożuch
13. Józef Poręba
14. Andrzej Święs
15. Mieczysław Świgut

1. Janusz Drożdż
2. Paweł Bochenek
3. Krzysztof Chruślicki
4. Roman Chruślicki
5. Władysław Chruślicki
6. Józef Damasiewicz
7. Tadeusz Michalik
8. Jan Orlecki
9. Jakub Poręba
10. Stanisław Poręba
11. Andrzej Skrzypiec

 

 

Róża im. bł. ks. Jerzego Popiełuszko

Róża im. św. Józefa Oblubieńca NMP

1. Stanisław Ormanty
2. Stanisław Bochenek
3. Sławomir Chruślicki
4. Zbigniew Dąbrowski
5. Dawid Głód
6. Władysław Hasior
7. Zbigniew Jabłoński
8. Wiesław Kachniarz
9. Jan Kurzeja
10. Andrzej Mika
11. Jan Mika
12. Paweł Mika
13. Michał Pogwizd
14. Bolesław Obrzud
15. Bogdan Oleksy
16. Kazimierz Oleksy
17. Stanisław Oleksy
18. Krzysztof Ormanty
19. Marcin Ormanty
20. Zbigniew Warzecha

1. Tadeusz Jasiński
2. Tomasz Chochla
3. Leon Drożdż
4. Adam Głód
5. Michał Jasiński
6. Witold Jasiński
7. Aleksander Kożuch
8. Jan Miczołek
9. Kazimierz Miczołek
10. Adam Mika
11. Stanisław Mika
12. Wincenty Orlecki
13. Szymon Paszka
14. Andrzej Pawłowski
15. Kazimierz Pawłowski
16. Jan Pres
17. Stanisław Stępień
18. Łukasz Szczecina
19. Ryszard Szczecina
20. Sylwester Wojciechowski

   

Kamera on-line

camera

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 8.jpg
  • 09.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg

Polecamy